robert

05 listopada 2016

Brak komentarzy

Home kategoria 8

Superwizja w Norman Benett

Superwizja w Norman Benett

Superwizja w Norman Benett prowadzona jest cyklicznie co 3 miesiące zgodnie z globalnym kodem etycznym EMCC.

 

emcc

 

Profesjonalni coachowie dbają o swój rozwój dlatego uczestniczą w cyklicznych superwizjach. Wczoraj w Komorowie w siedzibie firmy Norman Benett odbyła się właśnie taka superwizja dla coachów, mentorów i trenerów. Następna już 20 stycznia – serdecznie zapraszamy. Wystarczy się zarejestrować 🙂

 

Dzięki takiej superwizji w Norman Benett:

  • dbasz o swój rozwój
  • odświeżasz swój warsztat coachingowy
  • poznajesz nowe techniki coachingowe i nowe podejścia
  • możesz rozwiązać swój zawodowy lub prywatny dylemat
  • odnawiasz relacje

 

Następna superwizja w Norman Benett już 20 stycznia 2017 – serdecznie zapraszamy! Wystarczy się zarejestrować 🙂

 

Superwizję grupową rozumiemy w procesie coachingu lub mentoringu, jako wsparcie merytoryczne, procesowe i psychologiczne zawodowego coacha. Wsparcie to przejawia się w prowadzeniu sesji coachingowych z konkretnym klientem lub grupą. A także w dylematach dotyczących roli zawodowej coacha, lub mentora, przyjętego stylu pracy lub obranej metody.

Superwizję grupową prowadzi doświadczony coach, trener w zawodzie coacha lub mentora, przeszkolony w zakresie prowadzenia profesjonalnych sesji superwizyjnych. Coach superwizor stosuje te same narzędzia, metody, techniki, które są charakterystyczne dla jego stylu pracy, na przykład podejście behawioralno-poznawcze, Gestalt, proces work lub inne. Jeśli przedmiotem superwizji jest osobista sfera psychologiczna coacha, coach superwizor powinien również posiadać merytoryczne przygotowanie i uprawnienia w tym zakresie, na przykład studia psychologiczne, szkolenie psychoterapeutyczne itd.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x