robert

20 września 2016

Brak komentarzy

Home Wszystkie aktualności

Akademia Przywództwa

Akademia Przywództwa

Akademia Przywództwa to studia podyplomowe, które realizujemy razem z Wyższą Szkołą Menedżerską w Warszawie. To wyjątkowy program, ponieważ tworzą go dwa środowiska. Środowisko akademickie ze strony Wyższej Szkoły Menedżerskiej i praktycy biznesu ze strony Norman Benett. Dlatego też powstał wyjątkowy program, który oprócz wiedzy daje praktykę i doświadczenie z biznesu. Podczas studiów zaproszeni menedżerowie wysokiego szczebla podzielą się wiedzą i własnym doświadczeniem w przywództwie. Dowiesz się od nich co się sprawdza dziś w przywództwie a czego należy unikać. Wyjątkowa kadra trenerska Norman Benett, która na bieżąco szkoli menedżerów z przywództwa, przekaże wiedzę w sposób warsztatowy. Zobacz pełny program.

 

Zapraszamy – jeśli zapiszesz się do końca września unikniesz opłaty wpisowej >

 

 

Akademia Przywództwa

 

To studia kształcące LIDERÓW NOWOCZESNYCH ORGANIZACJI, u których PRZEWODZENIE, WSPÓŁPRACA, SZACUNEK, PASJA, ASPIRACJE mają zastępować stare zasady zarządzania oparte na nakazach i systemie autokratycznym, które na obecnym rynku już nie przynoszą spodziewanych efektów.

 

Do kogo kierowane są studia Akademia Przywództwa?

 

Program studiów przeznaczony jest DLA WSZYSTKICH MENADŻERÓW chcących usystematyzować, odświeżyć i udoskonalić swoje kompetencje przywódcze. DLA OSÓB, KTÓRE DOPIERO WCHODZĄ W ROLĘ KIEROWNICZĄ i chcą rozpocząć PROFESJONALNIE ZAPLANOWANY PROCES ROZWOJU zmierzający w tym kierunku.

 

Cel i korzyść dla uczestników 

 

Celem głównym studiów jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy i nabycie przez nich kluczowych, praktycznych umiejętności, takich, które pozwalają im skutecznie i w motywujący sposób przewodzić zespołom pracowników. Uczestnicy tych studiów podczas kolejnych zajęć będą rozwijali umiejętności, które POZWOLĄ STAĆ SIĘ LIDERAMI małych i wielkich społeczności – zarówno w biznesie, jak i poza nim. Będą pracować nad rozwojem swojego własnego potencjału, osobowości, intelektu, jak również poznają metody wywierania konstruktywnego wpływu na innych.

 

Narzędzia i metody zarządzania Akademia Przywództwa

 

Poszczególne bloki tematyczne wzbogacimy o SPOTKANIA Z DOŚWIADCZONYMI PRAKTYKAMI BIZNESU. Są to Liderzy, którzy dzięki doświadczeniu i charyzmie potrafili dokonać niezwykłych osiągnięć w zarządzanych przez siebie organizacjach. Podzielą się oni swoją wiedzą i strategiami sukcesu. Program studiów jest przygotowany w taki sposób, by większość czasu, tj. minimum 80% zajęć poświęconych było na ĆWICZENIA i WARSZTAT doskonalenia umiejętności przywódczych. Na teorię i ogólne zasady przeznaczyliśmy około 20% czasu.

 

Zobacz pełny program i zapisz się na Studia Akademia Przywództwa

 

Tylko do 30 września brak opłaty wpisowej!

 

Zapisz się teraz >

0
Dodaj komentarzx
Verified by MonsterInsights